Çalışma Saatleri : Hafta İçi 07:30- 18:30 — Ankara / Çankaya

Kurumsal

Anaokulumuzun oluşum aşamasında kurucu ve yönetici eğitimciler olarak ideallerimizi, hayallerimizi, heyecanlarımızı ve bilgilerimizi bir araya getirdik. Önce "ceviz" adı ile başladık. Kabuğu gibi “sağlam ve çetin”, dış etkilerle çabuk bozulmayan, çocukların yakından tanıdığı ve kolay söylediği bu ismi seçtik. Zaman ilerledikçe, çocuklar için değil, çocukların okulu olmasını amaçladığımız okulumuza, çocuğun gücü ve önemini vurgulamak için "Ceviz Çocuk " dedik. Burayı çocukları hayata hazırlayan bir yer olarak düşünmedik. Hayatın kendisi olsun istedik. Okuldaki bütün düzenlemeleri, “Çocukların yaşam biçimini yansıtacak ve onların içinde yer alacağı aktivitelere” göre yapılandırdık. Eşyaları ve kullanılacak materyalleri yerleştirirken sade ve fonksiyonel olmasına dikkat ederek, içinde çocuklar olduğu zaman anlam ve hayat bulacağını, yeniden şekilleneceklerini düşünerek hareket ettik.


FELSEFEMİZ


Çocukların, fikirlerine ve sorularına saygı duyulan ve çocukların uygulamalı öğrenme deneyimleri yoluyla anlamlı anlayışlar oluşturma sürecinde yönlendirildikleri bir toplulukta en iyi öğrendiklerine inanıyoruz.


Ceviz Çocuk Eğitim Kurumları olarak;

BESLENME

Zamanında beslenme eğitimi

YETENEK

Farklı özelliklerini farkediyoruz.

EĞİTİM

Öğrenmelerine yardımcı oluyoruz

UYKU

Uyku alışkanlığı kazandırıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.

En İyi Eğitim

Ceviz Çocuk Anaokulu olarak çocuğunuz ile ilgili gelişimleri ve gözlemlerimizi sizler ile paylaşmaktan gurur duyarız. Çocuklarınızda iyi bir algı için onları küçük yaşlarda yetenekleri ve bazı toplum kurallarına alıştırmak, onları daha iyi bir birey yapmak için varız.