Çalışma Saatleri : Hafta İçi 07:30- 18:30 — Ankara / Çankaya

SIK SORULANLAR

Okulumuzun çalışma saatleri nasıldır?

-Okulumuz sabah 07.30 -18.30 saatleri arasında eğitim vermektedir.Hafta sonları ve resmi tatillerde okulumuz kapalıdır.

Velilere çocukları hakkında bilgilendirme nasıl yapılmaktadır?

-Okul cep uygulaması üzerinden velilerimize öğrencilerimizin gün içerisindeki katılmış oldukları etkinlikler, günlük aktivitelerindeki fotoğraf ve videolar, yemek bilgisi gibi bilgiler günlük olarak gönderilir.

Ödemeler nasıl yapılıyor?

-Ödemeler , her ayın 5i ile 15 i arasında yapılır. Hastalık,tatil vb durumlarda yapılan devamsızlıklarda ücretten kesinti yapılmaz. Aylık ücretimize tüm aktivitelerimiz dahildir.

*Beslenme sisteminiz nasıldır ?

-Sabah kahvaltısı,öğle yemeği,ikindi kahvaltısı ve meyve saatimiz vardır. Yemek listemiz diyetisyenimiz tarafından aylık olarak hazırlanmaktadır. 

Okula yeni başlayan öğrenciler için nasıl bir uygulama yapılır?

-Oryantasyon sürecimiz vardır. Günde yarım saat ile başlayıp birinci haftanın sonuna kadar süre yarımşar saat arttırılarak hafta tamamlanır. İkinci hafta öğrenci ailesi olmaksızın devam eder.

Hastalık durumlarında nasıl bir yöntem uygulanıyor?

-Hasta çocuklar okula kabul edilmezler. Eğer öğrenci okulda hastalanırsa izolasyon odasına alınır,öğrencimize ailesi gelene kadar idari personel refakat eder

BESLENME

Zamanında beslenme eğitimi

YETENEK

Farklı özelliklerini farkediyoruz.

EĞİTİM

Öğrenmelerine yardımcı oluyoruz

UYKU

Uyku alışkanlığı kazandırıyoruz.

Sosyal Medya

Sosyalmedya da bizi takip edebilirsiniz.

En İyi Eğitim

Ceviz Çocuk Anaokulu olarak çocuğunuz ile ilgili gelişimleri ve gözlemlerimizi sizler ile paylaşmaktan gurur duyarız. Çocuklarınızda iyi bir algı için onları küçük yaşlarda yetenekleri ve bazı toplum kurallarına alıştırmak, onları daha iyi bir birey yapmak için varız.